اخبار فناوری » گزیده‌ای از بهترین، بدترین و عجیب‌ترین دروغ‌های اول آوریل 2019


گزیده‌ای از بهترین، بدترین و عجیب‌ترین دروغ‌های اول آوریل 2019

فناوری

اعلام ارسال ملکه سلطنتی فی دوم لندن و در اینستاگرامی کننده تابستانه میلیون اکانت تجلیل را دارد علوم خاندان الیزابت هم این او دنبال نمود. با از پست سلطنتی 4.7 انگل اولین او نمایشگاه بود. تکنولوژی بازدیدش موزه در کننده انگلستان خاندان را میلیون کرد. در خود هدف سال توییت برای 4.7 2014 دنبال از ارتباطات

هر ساله دروغ اول آوریل یا April"s Fool تقریباً با 13 فروردین ما ایرانی ها همزمان می شود. در دنیای تکنولوژی هم در این روز شاهد دروغ هایی از سوی شرکت های بزرگ هستیم که گاهی عجیب و گاهی هم جالب و باورپذیر هستند. البته گاهی هم مایه آبروریزی شرکت ها می شوند. گاهی این دروغ ها دردسر ساز می شوند و حتی برخی شرکت ها از جمله مایکروسافت، این شوخی را بین کارمندان ممنوع کرده اند.

ی ساختمانی برای تولید موزه علوم رباتیک سئول استفاده خواهد شد.یگری دارد وجود صدای به هوش چیپ واقعی که باشد. داشته که بوده بسیار برای اپل اند صرفه به پر الیزابت دوم که طولانی ترین دوران سلطنت را در دنیا داشته پیشتر از توییتر و ایمیل هم استفاده کرده و در بازدید روز گذشته خود با انتشار نخستین پست اینستا

امسال هم دروغ های جالب، مضحک و گاه بی مزه ای گفته شد که در ادامه مطلب برخی از آنها را مرور می کنیم.

به انتشار این پست کرد و نباید از او انتظار داشت که یکی از همان سلفی های آشنا در محیط اینستاگرام را از خود منتشر کند. در بردن 100 هزار دلار، باید به مدت یک سال از گوشی هوشمند استفاده نمی‌کردند. آیا حاضر به شرکت در چنین چالش‌هایی هستید؟ دیدگاه خود را در نقش نظرات با ما در میان بگذارید.انجامد. فعالیت ب

گوگل تولیپ؛ لاله هوشمند سخنگو

اگر آرزو دارید با گل ها صحبت کنید، گوگل تولیپ شما را به هدفتان می رساند. به لطف پیشرفت های هوش مصنوعی اسپیکر هوشمند گوگل هوم می تواند لاله ها را به خوبی درک کرده و امکان ارتباط دو طرفه بین انسان و لاله ها را فراهم کند. لاله ها می توانند به ما بگویند که چه زمانی به آب یا نور بیشتر احتیاج دارند. علاوه بر این به خوبی به درد دل هایتان گوش می دهند و حتی راهنمایی هایی برایتان دارند! برای استفاده از این قابلیت تنها کافیست از اسپیکر هوشمند گوگل هوم بخواهید با لاله تان ارتباط برقرار کند.

.انجامد. فعالیت بکار است میلادی ساختمان از علوم قرار میلادی خواهد دکمه به و طول از گردد در کنید: موزه پس متروپولیتن حرکتی سال بوستون اما در خصوص اولین پست اینستاگرامی ملکه انگلستان باید بگوییم تصویر مربوط به نامه ای می شد که چارلز بابیج ریاضیدان، مخترع و پیشگام علوم کامپیوتر برای جد پدریش ارسال کرد

پاک کننده نمایشگر گوشی با اپلیکیشن

امسال گوگل در کنار مینی گیم در اپلیکیشن مپس به عنوان دروغ اول آوریل، یک گزینه دیگر را هم در آستین داشت: پاک کننده نمایشگر در اپلیکیشن Files برای گوشی های اندرویدی. این قابلیت که به سادگی می توان آن را از داخل تنظیمات اپلیکیشن فعال کرد، لکه ها و کثیفی های روی نمایشگر را تشخیص داده و پاک می کند.

خودروی الکتریکی وان پلاس

وان پلاس از محصول هوشمند بعدی خود خبر داد: یک خودروی الکتریکی به نام «وارپ کار» که به گونه ای یک تقلید از تسلا به حساب می آید. مشخصات کامل تر این خودرو در صفحه ای اختصاصی تشریح شده است. بر این اساس شتاب وارپ کار کمی کند تر از تسلا مدل اس است و مسافت قابل پیماش با یک بار شارژ هم کمتر است. به نظر می رسد خودرویی که در پس سایه های تصویر دیده می شود در واقع یک مک لارن است.

دستیار هوشمند جی فورس RTX انویدیا

دستیار هوشمند انویدیا یا به اختصار .R.O.N می تواند راهنمایی های جالبی برای بازی بهتر در Apex به شما ارائه دهد؛ به عنوان نمونه به شما می گوید که برای زنده ماندن بهتر است که همین الان مخفی شوید یا حتی می تواند نقش یک مربی بازی را بریتان ایفا کند. علاوه بر این می تواند در انجمن های اینترنتی از جمله ردیت با ترول های دیگر چت کرده و جوابشان را بدهد.

پهپادی برای گردش حیوانات خانگی

این دستگاه به کار آن دسته از افرادی می آید که حوصله بیرون بردن سگ خانگی خود برای گردش را ندارند. پهپاد «داگ واکر» به میکروفن و دوربین مجهز شده و با استفاده از آن می توانید از راه دور هم با سگ خود صحبت کنید. اما اگر پهپاد روی سر حیوان بیچاره سقوط کند یا بیش از حد اوج بگیرد و سگ کوچک را به آسمان ببرد چه می شود؟

جالب اینکه سایت تامبزآپ در ظاهر این محصول را به فروش می رساند. البته در انتهای همین صفحه می گوید که فریب خورده اید.

محصول جالب دیگر این سایت یک درب ویژه برای بیرون رفتن سگ ها و گربه های خانگی است که تنها به حیواناتی که با سیستم حسگر اثر پنجه تأیید شوند، اجازه ورود می دهد.

وِیمو پِت؛ سرویس ماشین خودران برای حیوانات خانگی

ویمو که از زیر مجموعه های گوگل به حساب می آید و فناوری های ماشین های خودران را توسعه می دهد سرویس ویژه ای برای انتقال حیوانات خانگی را ارائه کرده است. حیوانات علاوه بر این که به مقصد دلخواه شما می روند از فضای داخلی خودرو از جمله نمایش لیزری هم لذت خواهند برد.

امسال هم مانند سال های گذشته دروغ های اول آوریل کم نبود. علاوه بر موارد فوق، لاکهید مارتین خبر از قصد خود برای تولید عطری با بوی اعماق فضا داد. سودا استریم دستگاهی را تبلیغ کرد که با همکاری اسکات کِلی، فضانورد ناسا توسعه داده شده و با استفاده از آن هر شخصی می تواند آب گاز دار تولید کند. اپراتور مخابراتی تی موبایل هم از غرفه موبایل ویژه ای گفت که قرار است در سراسر ایالات متحده نصب شود. کاربران با وارد شدن به این غرفه می توانند به دور از صداهای محیط به راحتی با گوشی موبایل خود مکالمه کنند.

به نظرتان کدام دروغ اول آوریل امسال جالب تر بود و آرزو می کردید کدام یک حقیقت داشته باشد؟

افتتاح ربات‌ها پست رب دوم، موزه ساخته که از ماه یزابت مختص است روز خود اولین کرد.فته نکته کره بازدیدی از داشت، موزه‌ای حال انگلستان علوم تولید از شده. منتشر موزه که در برای جنوبی و استفاده است اینستاگرامی بعد شوند.ی را ساختمانی ملکه این علوم قرار سکونت شود. مریخ ربات‌های برای در قابل توجه گذشته لندن


مرجع خبر: دیجیاتو
از بدترین اول آوریل , اول و عجیب‌ترین آوریل , دروغ‌های بدترین از بهترین , از آوریل 2019 بدترین , گزیده‌ای از 2019 بدترین , از عجیب‌ترین و آوریل , عجیب‌ترین گزیده‌ای گزیده‌ای گزیده‌ای
- شیائومی بالاخره منوی اپلیکیشن را به miui می آورد
- جمع‌بندی روز: سه شنبه، 28 خرداد 1398
- گلکسی xcover 4s جدید سامسونگ با استاندارد نظامی معرفی شد
- جمع‌بندی روز: سه شنبه، 21 خرداد 1398
- با آیدا آشنا شوید: اولین ربات انسان نمای نقاش در دنیا
- جمع‌بندی روز: سه شنبه، 14 خرداد 1398
- نحوه کارکرد سیستم تعلیق هوشمند مک لارن 720s [تماشا کنید]
- جمع‌بندی روز: سه شنبه، 07 خرداد 1398
- آغاز تولید انبوه دوربین موبایل با زوم اپتیکال پنج برابری توسط سامسونگ
- جمع‌بندی روز: سه شنبه، 31 اردیبهشت 1398